Audioprzewodniki

W ramach projektu pn. „Rozbudowa szlaków wielofunkcyjnych wokół Góry Mogielica i szlaków łącznikowych w Gminach Limanowa, Słopnice, Kamienica i Mieście Limanowa wraz z ich połączeniem z trasą główną VeloDunajec Powiat Limanowski zakupił zestawy składające się z 25 audioprzewodników, w których prezentowane są treści dla turystów odwiedzających trasy turystyczne Powiatu Limanowskiego. Urządzenia te będą dostępne w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego na Zalesiu. Korzystać z tych urządzeń będą zarówno osoby starsze, jak również niedowidzące oraz słabowidzące.

Do audioprzewodników wgrane zostały następujące treści turystyczne:

     1.   Największe atrakcje turystyczne powiatu limanowskiego

     2.  Turystyka piesza i rowerowa powiatu limanowskiego

     3.       Przyroda powiatu limanowskiego

     4.       Lokalne tradycje powiatu limanowskiego

     5.       Produkty lokalne i kuchnia powiatu limanowskiego

     6.       Szlak Architektury Drewnianej w Powiecie Limanowskim

     7.       Zimowe atrakcje powiatu limanowskiego

     8.       Imprezy i ważne wydarzenia w powiecie limanowskim

Dzięki klawiaturze z dużymi przyciskami i opisami w kontrastowych kolorach są przyjazne dla osób starszych, niedowidzących i słabowidzących. Na klawiszach numerycznych są naniesione oznaczenia w języku Braille’a, co jest dodatkową pomocą z której mogą skorzystać zarówno słabowidzący, jak i niewidomi.

Zestaw zawiera wielokomorową ładowarkę na min. 10 audioprzewodników ładowanych w oddzielnych komorach. Do każdego audioprzewodnika dołączone są słuchawki nauszne z przewodem audio.

Przewiń na górę
Skip to content